بازگشایی خوابگاه های دانشگاه در تابستان

"معاون دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان از نحوۀ بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی در تابستان 1399 خبر داد."

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر اکبر نظری معاون دانشجویی دانشگاه روز دوشنبه 9 تیرماه 99 در پاسخ به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه در خصوص وضعیت بازگشایی خوابگاه‌ها در تابستان 99 گفت: در جلسه هیأت رئیسه 8 تیرماه 99 دانشگاه مقرر شد خوابگاه‌های دانشگاه شهید باهنر کرمان بنا به ضرورت، با توجه به شرایط بهداشتی و ضرورت کنترل پروتکل‌های بهداشتی و ظرفیت هر اتاق 2 نفر، به صورت محدود از تاریخ  1 تا 30 مرداد ماه 99 به مدت یک ماه، بازگشایی شوند.

وی افزود: اسکان صرفاً جهت آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی داشته و تا بهمن ماه99 قصد دفاع از پایان نامه خود را دارند و این موضوع باید توسط استاد راهنما، معاون آموزشی دانشکده و معاون آموزشی دانشگاه به صورت غیرحضوری و الکترونیکی تایید شود.

دکتر نظری گفت: هزینه اسکان به صورت یک ماهه و طبق ضوابط صندوق رفاه محاسبه می‌شود. استفاده از وسایل مشترک در آشپزخانه خوابگاه‌ها ممنوع است و نیز سالن‌های عمومی مانند سالن تلویزیون، ورزش و ... تعطیل است، طبخ و توزیع غذا در سلف سرویس امکان پذیر نیست و تهیه مواد ضدعفونی دست، ماسک و سایر وسایل بهداشتی شخصی مورد نیاز بر عهده دانشجو است.

معاون دانشجویی دانشگاه خاطر نشان کرد: دانشجویان، کارکنان شرکتی تأسیسات، خدمات، انتظامات و مرتبط با امور خوابگاه‌ها باید در سامانه وزارت بهداشت) خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir ثبت نام نموده و پرینت نتیجه را همراه داشته باشند و همچنین از دانشجویان در خصوص مبتلا نبودن به بیماری های خاص، زمینه‌ای یا کرونا تعهد گرفته خواهد شد.

دانشجویان واجد شرایط و متقاضی خوابگاه لطفا برای ثبت نام کلیک نمایید